Drevené puzzle Zvierací Palác Educa 2x25 dielov

Popis produktu

Drevené puzzle pre deti s motívom Zvierací Palác. Motív týchto puzzle sú princezné s domácimi zvieratkami. Balenie puzzle obsahuje 50 dielikov - po 25 dielikov pre každý obrázok. Drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie a sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami farebných psíkov. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov, čím umožňujú ľahšiu manipuláciu. 

Detské drevené puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do škatuľky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. 

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.