Drevené puzzle Vaiana Disney Educa 2x 25 dielov od 4 rokov

Popis produktu

Drevené puzzle Educa sú krásne a kvalitné puzzle s motívom rozprávky Vaiana. Je to príbeh o dobrodružstvách odvážneho dievčaťa, ktoré chce zachrániť svoj ľud. Balenie puzzle obsahuje 2 rôzne skladačky s počtom dielikov 25. Puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 4 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm.

Balenie puzzle obsahuje 2x25 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle predstavujú pestrofarebné obrázky z rozprávky Vaiana. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Na vyžiadanie cez formulár vám zašle výrobca Educa bezplatne stratené dieliky pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16.5*6.5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle2x25
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.