Drevené puzzle Dobrý dinosaurus Educa 2x 25 dielov

Popis produktu

Drevené puzzle Dobrý dinosaurus  od španielskeho výrobcu Educa je úžasná skladačka s veselým motívom, ktorá sa hodí pre deti od 3 rokov. V balení nájdete 2 puzzle, ktoré majú 25 dielikov. Po poskladaní vám vzniknú 2 nádherné obrázky s dinosaurami. Detská skladačka je vyrobená z kvalitného a odolného dreva, ktoré vám vydrží veľmi dlhý čas. S jednotlivými dielikmi sa veľmi ľahko manipuluje, deti sa so svojou skladačkou určite zabavia. Puzzle sa dajú po poskladaní jednoducho zložiť a odložiť do krabičky. Sú vhodné pre chlapcov aj pre dievčatá.

Skladanie puzzle je veľmi obľúbená zábava pre celú rodinu. Vhodným spôsobom rozvíja detskú logiku, predstavivosť a manuálnu zručnosť. V deťoch sa rozvíja zmysel pre detail, trénujú si koncentráciu a trpezlivosť. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zlepiť lepidlom, dať do rámika a vytvoria tak štýlový obraz. Obraz môže byť moderným doplnkom v izbe každého dieťatka.

S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý vyniká vo výrobe rôznorodých puzzle a náučných hier pre všetky vekové kategórie.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodSpain
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné