Drevené puzzle ľudské telo Ouch Puzzle Tender Leaf Toys z čoho sme a ako sa liečiť 12-dielna súprava

Popis produktu

Drevené puzzle ľudské telo je špičková hračka pre všetkých malých lekárov a doktorov od 3 rokov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Dieťa sa môže tešiť na kvalitnú drevenú dosku s motívom ľudského tela a rôznymi lekárskymi pomôckami, vďaka ktorým spoznajú na čo slúžia a kedy ich použiť. Lekárska sada puzzle obsahuje 12 dielikov, medzi ktorými sú časti ľudského tela, stetoskop, tinktúra, teplomer, kvapky do očí, náplasť a kladivko. Všetky dieliky sa vkladajú do dosky, dieťa sa zahrá na povolanie doktora, spolu so svojimi kamarátmi a súrodencami, zažijú veľa radosti a zábavy. Precvičia si jemnú motoriku, naučia sa rozoznávať geometrické tvary jednoduchou a hravou formou.

Drevené puzzle ľudské telo sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Detská lekárska sada očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre realistickú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené puzzle ľudské telo 
  • 12-dielna súprava
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery21*21*1 cm
Rozmery balenia21*21*1 cm
Celková dĺžka21 cm
Dieliky puzzle12
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.