Drevené puzzle ovocie Citrus Fractions Tender Leaf Toys 16 dielov na krájanie nožom od 18 mes

Popis produktu

Drevené puzzle ovocie Citrus Fractions je perfektná hračka pre všetky deti už od 18 mesiacov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Dieťa sa môže tešiť na kvalitnú drevenú dosku s vyrezanými otvormi pre rôzne druhy citrusového ovocia, ktoré sa skladajú z krásne maľovaných drevených dielikov, ktoré si budú skladať ako puzzle. Deti si výborne precvičia jemnú motoriku, pamäť a sústredenie, spoznávajú rôzne geometrické tvary a pri skladaní zažijú množstvo radostných chvíľ. Drevené ovocie sa dá po poskladaní opäť rozložiť, pričom sa dajú jednotlivé dieliky oddeľovať dreveným nožíkom. S touto sadou sa deti zahrajú aj hry na rôzne povolania, kuchárov a obchodníkov.

Drevené puzzle sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Ovocná sada očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj skúsení remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené puzzle 5 druhov ovocia s doskou a nožíkom
  • 16-dielna súprava
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery23*23*3 cm
Rozmery balenia23*23*3 cm
Celková dĺžka23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle17
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.