Drevené puzzle Štedrý večer v domčeku Janod trojvrstvové 3v1 v ozdobnom balení od 18 mes

Popis produktu

Drevené trojvrstvové puzzle Štedrý večer v domčeku je pekná skladačka z dreva vhodná pre deti od 18 mesiacov. Drevené puzzle pre deti s motívom rodiny počas Štedrého dňa prináša deťom zábavu, ale aj poučenie. Pri skladaní puzzle sa deti oboznamujú s vianočnom tematikou a rodinnými tradíciami tohto najkrajšieho sviatku. Drevené puzzle pre deti má rozmery 23*2*23 cm. Detské puzzle pozostáva z 3 vrstiev, kde deti postupne ukladajú jednotlivé dieliky, a tak im vznikajú rôzne obrázky rodiny v domčeku počas Vianoc. Drevené puzzle je krásne ilustrovaná  hračka a deti sa ním zahrajú kdekoľvek. Po jeho zložení vznikne krásny obrázok s vianočnou atmosférou, a tak si deti môžu Vianoce pripomínať počas celého roka. Doprajte túto zábavnú a zaujímavú hračku svojim najmenším ratolestiam a pomôžete im nielen pri rozvoji jemnej motoriky, ale aj pri poznávaní tvarov, farieb, posilňovaní pamäte a logického myslenia. 

Hračka je vyrobená z kvalitného masívneho dreva, takže je ľahko uchopiteľná pre najmenšie deti. Drevené trojvrstvové puzzle pre najmenších Štedrý večer v domčeku  je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Vianoce milujú všetky deti a s dreveným puzzle od Janod si čarovnú vianočnú atmosféru deti môžu pripomínať po celý rok. Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky francúzskej značky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri ich vývoji využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Francúzska spoločnosť Janod vyvíja kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti.

Vlastnosti     

  • drevené trojvsrstvové puzzle s tematikou Vianoc
  • vhodné pre deti od 18 mesiacov
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, učenie sa farieb, tvarov, na posilnenie pamäte, logického myslenia
  • rozmery 22*2,1*22 cm
  • vo farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • nadčasový francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery22*2.1*22 cm
Rozmery balenia22*2.1*22 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.