Drevené puzzle Sofia Prvá Educa 2x 50 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Detské drevené puzzle s motívom seriálu o princeznej Sofia Prvá - Sofia je malé dievčatko, ktoré sa jedného dňa dostane do kráľovskej rodiny. Jej mama si vezme samotného kráľa a tak sa zo Sofie stane zo dňa na deň princezná. S novým postavením prichádzajú nové dobrodružstvá, výzvy, ale aj problémy a prekážky. Balenie puzzle obsahuje dva obrázky, po 50 dielikov pre každý z nich. Drevené puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky.

Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle pre deti sú vyrobené z kvalitného drevaPuzzle spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto drevené puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 5 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle100
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.