Drevené puzzle pre najmenších Quadrinimo Fleurus Janod 4 diely od 12 mes

Popis produktu

Drevené puzzle (Fleurus) Quadrinimo sú krásna hračka z dreva vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená hračka pre deti má originálny pestrofarebný motív s vodnými zvieratkami. Je vyrobená z kvalitného masívneho dreva s úchytkami, takže je ľahko uchopiteľná pre najmenšie deti. Drevené puzzle pre deti je tvorené 4 zvieratkami, ktoré deti musia dať do správnych otvorov. Doprajte túto zábavnú a zaujímavú hračku svojim najmenším ratolestiam a pomôžte im nielen pri rozvoji jemnej motoriky, ale aj pri poznávaní tvarov, farieb a objektov, posilňovaní pamäte a logického myslenia. Drevené puzzle pre najmenších je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je francúzska spoločnosť, ktorá produkuje jedinečné drevené hračky s francúzskym dizajnom. Sú to hračky, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

 • drevené puzzle s morskými zvieratkami
 • ľahko uchopiteľné pre najmenšie deti
 • 4 dieliky
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
 • vhodné pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, učenie sa farieb, tvarov
 • na posilnenie pamäte, logického myslenia
 • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • francúzsky dizajn 
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30*2,5*15 cm
Dieliky puzzle4
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.