Drevené puzzle pre najmenších My Little Friends Janod hudobné 5 dielov od 18 mes

Popis produktu

Janod drevené hudobné puzzle My Little Friends sú krásna hračka z dreva vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov. Drevená hračka pre deti francúzskej značky Janodmotív zvieratiek žijúcich v domčeku, ktoré po vložení na správne miesto začnú vydávať realistické zvuky zvierat. Pre lepšie uchopenie má každá časť puzzle úchytku. Drevené puzzle pre deti spolu obsahuje 5 zvieratiek, mačičku, psíka, koníka, myšku a vtáčika. Týchto malých zvieracích kamarátov môžeme nájsť na gazdovskom dvore či farme. Rozmery puzzle sú 25*2*24 cm. Doprajte túto zábavnú a tak zaujímavú hračku svojim najmenším ratolestiam a pomôžte im nielen pri učení sa zvukov zvierat, ale aj pri rozvoji jemnej motoriky, poznávaní tvarov a farieb, posilňovaní pamäte, pozornosti a logického myslenia. Hračka z dreva pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky francúzskej značky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Hračky a doplnky  Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • hracie drevené puzzle so zvieratkami, 5 dielikov
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, učenie sa farieb, zvukov zvieratiek
  • na rozvoj pamäte, pozornosti, logického myslenia
  • rozmery 25*2*24 cm
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25*2*24 cm
Rozmery balenia25*2*24 cm
Hrúbka puzzle2 cm
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,39 kg
Dieliky puzzle5
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.