Drevené puzzle Mimoni Educa 100 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Puzzle Mimoni sú drevené puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa s motívom postavičiek zo známej animovanej rozprávky Ja, zloduch. Balenie puzzle obsahuje 100 dielikov, z ktorých sa dá zložiť jeden obrázok. Puzzle Mimoni sú vhodné pre vekovú kategóriu od 5 rokov. Motív týchto puzzle je scéna s vyobrazením desiatok postavičiek veselých Mimoňov pokope. Týchto žltých nezbedníkov pozná každé malé dieťa a sú u nich veľmi obľúbení.

Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného a ekologicky spracovaného dreva, ktoré pochádza zo zalesnených oblastí, ktoré sú neustále obnovované, a po poskladaní puzzle vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť jedného obrázka je 36*26 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie dreveného puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete.

Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku a zavesiť na stenu. Takto pripravený obrázok skrášli každú detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier nielen pre deti. Puzzle Mimoni spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery36*26 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle100
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.