Drevené puzzle Miles from Tomorrow Educa 100 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Puzzle od výrobcu Educa s motívom Miles from Tommorow sú krásne drevené puzzle vhodné pre všetky deti od 5 rokov. Miles from Tommorow je milá rozprávková séria o chlapčekovi Milesovi, ktorý žije vo vesmíre a zažíva rôzne vesmírne dobrodružstvá. Balenie drevených puzzle obsahuje 100 dielikov. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného a ekologicky spracovaného dreva. Drevo pochádza zo zalesnených oblastí, ktoré sú neustále obnovované.  Po poskladaní puzzle si deti vytvoria nádherný rozprávkový obrázok s rozmermi 36*26 cm.

Skladanie puzzle je veľmi obľúbená zábava pre celú rodinu. Vhodným spôsobom rozvíja detskú logiku, predstavivosť a manuálnu zručnosť. V deťoch sa rozvíja zmysel pre detail, trénujú si koncentráciu a trpezlivosť. Drevené puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zlepiť lepidlom, dať do rámika a vytvoria tak štýlový obraz. Výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý vyniká vo výrobe rôznorodých puzzle a náučných hier pre všetky vekové kategórie.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodSpain
Rozmery36*26 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle100
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné