Drevené puzzle Mickey and the Roadster Racers Educa Disney 2x25 dielov od 4 rokov

Popis produktu

Detské drevené puzzle s motívom rozprávky Mickey Mouse budú chcieť všetky vaše deti. Motív týchto puzzle je zo známej rozprávky myšiakovi Mickeym a jeho kamarátoch. Balenie skladačky obsahuje dva obrázky, z ktorých každý obsahuje 25 dielikov (2x25 dielov). Rozprávkové puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto drevené puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky.

Jednotlivé dieliky skladačky sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Drevené puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do škatuľky. Detská hra s touto drevenou skladačkou vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 4 rokov. Po poskladaní majú puzzle rozmer 26*18 cm.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať, že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 4 rokov
PôvodSpain
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*17*7 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle2x25
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné