Puzzle z dreva 3D Monument Manhattan Dream Educa 160 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Drevené 3D puzzle Monument Manhattan Dream má spolu 160 drevených dielikov, s ktorými sa dobre manipuluje. Po zložení puzzle dostanete jedinečný model Manhattanu, s rozmermi 60*35*32 cm. 3D puzzle je určené pre deti od 6 rokov a pre priaznivcov puzzle, ktorých neohraničuje vek a ani pohlavie. 3D puzzle poteší najmä náročnejších fanúšikov skladačiek. Keď ho poskladáte, budete mať pocit, že ste sa ocitli vo svetoznámej časti New Yorku. 3D puzzle Educa z dreva môžu byť vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo sa nimi môžete potešiť aj sami.

Puzzle s motívom Manhattan Dream môže byť skvelým darčekom aj pre cestovateľov. Skladanie puzzle je výbornou formou aktívneho trávenia voľného času. Puzzle výborne pomáhajú zrelaxovať, pretože pri skladaní sa sústredíte len na detaily vášho motívu. Skladanie zlepšuje pamäť, cibrí predstavivosť, rozvíja fantáziu a zvyšuje koncentráciu. Puzzle španielskej výroby Educa majú vysoko kvalitné prevedenie, ktoré splní i potreby náročného nadšenca skladačiek puzzle. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej zbierke. Vyberte si tie najkrajšie puzzle ktorými potešíte samého seba, alebo svojich blízkych. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 6 rokov
PôvodSpain
Rozmery60*35*32 cm
Celková výška32 cm
Rozmery balenia39*26*5 cm
Celková dĺžka60 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle160
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné