Drevené puzzle pre najmneších Mačičky v izbe Chunky Janod 5 dielov od 18 mes

Popis produktu

Janod drevené puzzle Mačičky v izbe je nádherná drevená skladačka vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov. Drevená hračka pre deti je krásne ilustrovaná. Puzzle sa skladá z 5 dielikov a zobrazujú rodinnú oslavu rodinky mačičiek. S jednotlivými dielikmi puzzle sa deti zahrajú aj samostatne. Hračka je vyrobená z kvalitného masívneho dreva, takže je ľahko uchopiteľná pre najmenšie deti. Drevené puzzle pre deti je tvorené 5 dielikmi, ktoré deti musia dať do správnych otvorov. Rozmery sú 22*2,1*22 cm. Doprajte túto zábavnú a  zaujímavú hračku svojim najmenším ratolestiam a pomôžte im nielen pri rozvoji jemnej motoriky, ale aj pri poznávaní tvarov, farieb, posilňovaní pamäte a logického myslenia. Drevené puzzle pre najmenších je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky francúzske hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevené puzzle s mačičkami,  5 dielikov
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 18 do 36 mesiacov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, učenie sa farieb, tvarov
  • na posilnenie pamäte, logického myslenia
  • rozmery 22*2,1*22 cm
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery22*2,1*22 cm
Rozmery balenia22*2,1*22 cm
Hrúbka puzzle2,1 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,4 kg
Dieliky puzzle5
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.