Drevené puzzle Leví Kráľ Educa 2x 50 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Drevené puzzle s motívom populárnej rozprávky Leví kráľ  poteší všetkých malých milovníkov detských skladačiek vo veku od 5 rokov.  Rozprávka z dielne Walta Disneyho rozvíja priateľstvo medzi zvieratami. Drevené puzzle po zložení všetkých dielikov tvoria dva obrázky, s rôznym motívom. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Balenie puzzle obsahuje spolu 100 dielikov - po 50 pre oba obrázky.  Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov, čím umožňujú ľahšiu manipuláciu. Veľkosť každého obrázku po poskladaní puzzle je 26*18 cm. 

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Drevené puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Španielska spoločnosť Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

Puzzle pre deti spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre hru detí. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa , ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle2x50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.