Drevené puzzle Kráska a zviera Educa 2x 50 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Drevené puzzle pre deti s motívom rozprávky Kráska a Zviera. Motív obrázku týchto puzzle je z rozprávky Kráska a Zviera - o princeznej, ktorá sa zamiluje do zvieraťa. Nie je to skutočné zviera, len princ, ktorý kvôli svojej pýche a sebeckosti bol zlou čarodejnicou zakliaty do tejto podoby. Až dovtedy, dokým sa do neho nejaké dievča nezamiluje. Balenie puzzle obsahuje 100 dielikov - 2x50 dielikov na jeden obrázok. Detské drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Drevené puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky.

Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 5 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.