Drevené puzzle pre najmenších Instruments Fleurus Janod hudobné 7 dielov od 18 mes

Popis produktu

Janod drevené hudobné puzzle Fleurus Instruments sú úžasná hračka z dreva vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov. Drevená hračka pre deti má podobu hudobných nástrojov, ktoré po vložení na správne miesto začnú hrať ako naozajstné husle, klavír, gitara a podobne. Pre lepšie uchopenie má každá časť puzzle úchytku. Drevené puzzle pre deti spolu obsahuje 7 nástrojov pre vašich malých hudobníkov. Doprajte túto zábavnú a tak zaujímavú hračku svojim najmenším ratolestiam a pomôžte im nielen pri objavovaní a spoznávaní hudobných nástrojov, ale aj pri rozvoji jemnej motoriky a poznávaní tvarov a farieb. Okrem toho drevené puzzle pomôže aj pri posilňovaní pamäte, pozornosti a logického myslenia. Hračka z dreva pre deti je nadčasová, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je spoločnosť z Francúzska známa pestrou škálou prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • hracie drevené puzzle s hudobnými nástrojmi
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, učenie sa farieb, zvukov hudobných nástrojov
  • pomáha s rozvojom pamäte, pozornosti, logického myslenia
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30*2,5*21 cm
Dieliky puzzle7
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.