Drevené puzzle Hľadá sa Nemo Educa 2x 25 dielov od 24 mes

Popis produktu

Drevené puzzle pre deti s motívom filmu Hľadá sa Nemo. Motív obrázku týchto puzzle je z filmu o rybičke Nemo, ktorá sa jedného dňa rozhodne preskúmať oceán aj z inej strany, než ho pozná z domu. Omylom sa dostane do akvária jedného zubára. No ostatné rybičky v tom akváriu mu pomôžu dostať sa späť domov. A aj keď je oceán miestami nebezpečný, Nemo zažije úžasné dobrodružstvá a spozná nových priateľov. Balenie puzzle obsahuje 50 dielikov - 25 dielikov na jeden obrázok. Drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva.

Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Detské drevené puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 2 - 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.