Drevené puzzle pre najmenších Fruit Tree Janod 6 dielov od 18 mes

Popis produktu

Drevené puzzle Fruit Tree je nádherná hračka z dreva vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov. Drevené puzzle je tvorené stromčekom s ovocím, ktorý hýri farbami. Je vyrobené z kvalitného masívneho dreva s úchytkami, takže je ľahko uchopiteľná pre najmenšie deti. Drevené puzzle pre deti je tvorené 6 dielikmi, ktoré deti musia dať do správnych otvorov. Doprajte túto zábavnú a zaujímavú hračku svojim najmenším ratolestiam a pomôžte im nielen pri rozvoji jemnej motoriky, ale aj pri poznávaní tvarov a farieb. Skladačka vo veľkej miere môže pomôcť aj pri posilňovaní pamäte a logického myslenia. Drevené puzzle pre najmenších je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod je známa širokou ponukou originálnych drevených hračiek pre deti, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

 • drevené puzzle s veselým motívom
 • 6 dielikov
 • ľahko uchopiteľné pre najmenšie deti
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
 • vhodné pre deti od 18 do 36 mesiacov
 • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, učenie sa farieb, tvarov
 • na posilnenie pamäte, logického myslenia
 • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery22*2,3*28 cm
Dieliky puzzle6
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.