Drevené puzzle Čarovné Vianoce Chunky Janod s 5 vkladacími figúrkami od 18 mes

Popis produktu

Drevené puzzle Čarovné Vianoce Chunky je nádherná drevená skladačka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka pre deti s nadčasovým motívom Vianoc pochádza z dielne francúzskych dizajnérov Janod. Drevené puzzle sa skladá z drevenej podložky, ktorá je krásne ilustrovaná a približuje najmenším deťom čas vianočných sviatkov, a 5 vkladacích dielikov, medzi ktorými deti nájdu dievčatko s bábikou, chlapčeka na hojdacom koníku, snehuliaka, Mikuláša na saniach a ozdobený vianočný stromček. S jednotlivými dielikmi puzzle sa deti zahrajú kdekoľvek. Jednotlivé dieliky musia deti vkladať do otvorov a po správnom vložení im tak vznikne krásny obrázok s vianočnou atmosférou. Doprajte túto zábavnú a zaujímavú hračku svojim najmenším ratolestiam a pomôžete im nielen pri rozvoji jemnej motoriky, ale aj pri poznávaní tvarov, farieb, posilňovaní pamäte a logického myslenia. 

Hračka je vyrobená z kvalitného masívneho dreva, takže je ľahko uchopiteľná pre najmenšie deti. Drevené puzzle pre deti majú rozmery sú 22*2,1*22 cm. Drevené puzzle pre najmenších Čarovné Vianoce Chunky  je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Vianoce milujú všetky deti a s dreveným puzzle Chunky od Janod si čarovnú vianočnú atmosféru deti môžu pripomínať po celý rok. Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky francúzskej značky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Francúzska spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti.

Vlastnosti     

 • drevené puzzle s tematikou Vianoc
 •  5 vkladacích dielikov
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
 • vhodné pre deti od 18 mesiacov
 • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, učenie sa farieb, tvarov,
  na posilnenie pamäte, logického myslenia
 • rozmery 22*2,1*22 cm
 • vo farbách, ktoré deti zaujmú
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • nadčasový francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery22*2,1*22 cm
Rozmery balenia22*2,1*22 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.