Drevené puzzle Autá Educa 2x50 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Detské drevené puzzle s motívom filmu Autá​. Motív obrázkov týchto puzzle je z rozprávky Autá, v ktorej spoznávame červené pretekárske auto Blesk McQueen. Ten sa cestou na najväčšie preteky na svete stratí a dostane sa do zabudnutého mestečka, v ktorom si najprv narobí problémy svojim správaním, no neskôr mu prirastie k srdcu. Tiež v ňom nachádza nových priateľov, ale aj lásku. Balenie puzzle obsahuje dva obrázky, po 50 dielikov každý. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti.

Tieto drevené puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov, čím umožňujú ľahšiu manipuláciu. Drevené puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 5 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle100
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.