Drevené pútko na cumlík Rabbit Baby Eichhorn 27 cm s uškami a guličkami od 0 mes

Popis produktu

Drevené pútko na cumlík Rabbit Baby od nemeckého výrobcu Eichhorn je výborným darčekom pre všetky bábätká už od 0 mesiacov. Štýlové drevené pútko v tvare zajačika je vyrobené z najkvalitnejšieho bukového dreva, ktoré je odolné a jeho povrch je veľmi príjemný na dotyk. Telíčko krásneho dreveného zajačika tvoria farebné guličky a na hlavičke má jemné plyšové ušká. Pútko je vybavené kvalitným klipom, vďaka ktorému oň ľahko prichytíte cumlík. Tento vynikajúci doplnok poteší chlapcov aj dievčatá a vydrží vo vašej rodine po dlhé roky.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk. Drevené pútko v tvare zajačika stimuluje pozornosť vašich najmenších, pomáha im spoznávať nové tvary a farby. Originálny doplnok pôsobí na deti upokojujúco, vytvára útulnú atmosféru. Jeho dĺžka je 27 cm. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodNemecko
Celková dĺžka27 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.