Drevené pretekárske autá Formula One Racing je špičkový darček pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Originálna 12-dielna sada obsahuje nádhernú hraciu podložku z plátna, na ktorej po rozložení nájdu deti pretekársku dráhu, na ktorú si môžu poukladať 2 formule, s ktorými budú môcť pretekať na okruhu. Súčasťou sady sú aj smerové mantinely, označenie štartu Grand Prix Racing a nechýbajú ani vlajky, ktorými sa spustí závod. Modernú drevenú sadu navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci.
Sýte farby a originálny britský dizajn na formulách podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Hracia podložka s doplnkami vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa výborne zabavia pri hre na závodníkov, budú sa snažiť čo najskôr doraziť do cieľa a vyhrať hlavnú cenu. Sada s drevenými formulami je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú izbu a vytvorí pri hre útulnú atmosféru.
Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, skúmajú nové tvary a farby prirodzenou, hravou formou.
Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a

| Vek | Od 3 rokov |
| Pôvod | Vyrobené vo Veľkej Británií |
| Rozmery | 72*51*7 cm |
| Rozmery balenia | 20*6*27 cm |
| Celková dĺžka | 72 cm |
| Balenie | Áno |
| Dieliky puzzle | 12 |
| Farba | šedá |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...