Drevené polárne zvieratká na poličke Polar Animals Shelf Tender Leaf Toys 10 druhov ľadových živočíchov

Popis produktu

Drevené polárne zvieratká na poličke je nádherná súprava zvieratiek pre deti od 3 rokov, ktorú si obľúbia na prvý pohľad. Sadu polárnych zvieratiek navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a vyznačuje sa pravým britským vzhľadom. Deti sa môžu tešiť na originálne zvieratká, medzi ktorými sú medveď, sova, narval, zajac, kosatka, líška, tučniak, hranostaj, los a mrož. Deti si tak budú môcť vytvoriť vlastný polárny svet a vymýšľať nové príbehy a dobrodružstvá. Figúrky si môžu po hre uložiť do krásnej poličky s 10 priehradkami, ktorá je ozdobená nápisom Polar Animals.

Celá súprava je vyhotovená z prvotriedneho dreva, pričom sa na výrobe podieľali zruční remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Štýlová sada s precízne spracovanými detailmi upúta deti na prvý pohľad, vydrží im dlhé roky a poteší aj ďalšiu generáciu detí. Originálny dizajn doplnkov v sebe nesie posolstvo britských tradícií, jemné a zároveň sýte farby vytvárajú útulný dojem, dieťa sa bude hrať so zvieratkami v  radostnej atmosfére. Zvieratká od Tender Leaf Toys podporujú zdravú detskú zvedavosť, rozvíjajú jemnú motoriku, sústredenie a taktiež estetické cítenie. Zvieratká deti využijú naplno - môžu sa s nimi hrať samostatne, vystavovať ich v poličke alebo ich využiť pri hre s ďalšími hračkami.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • sada 10 figúrok polárnych zvieratiek
  • vhodný doplnok do detskej izby
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery39,5*7,5*27,8 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,40 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.