Drevené pexeso Clever Cat Memory Tender Leaf Toys 20 krúžkov s 10 zvieratkami od 18 mes

Popis produktu

Drevené pexeso Clever Cat Memory je štýlová hračka pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Dieťa sa môže tešiť na vynikajúcu sadu 20 krúžkov s obrázkami a motívmi zvieratiek, ktoré si vezme kamkoľvek vďaka priloženej plátenej taške. Malí šikovníci sa budú zabávať pri hre s pexesom a potrénujú si krátkodobú pamäť pri hľadaní správnych dielikov s obrázkami zvieratiek. S pexesom si taktiež precvičia jemnú motoriku, naučia sa rozoznávať rôzne druhy zvieratiek jednoduchou a hravou formou, pričom si vymýšľajú rôzne príbehy z ríše zvierat.

Drevené domino je vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Detské pexeso očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre realistickú atmosféru. Drevené pexeso je nadčasovou hračkou - poslúži aj ďalším generáciam detí.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené pexeso
  • 20-dielna súprava
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery17*20*1 cm
Rozmery balenia17*9*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle21
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.