Drevené pexeso Picture Memory Game Eichhorn s 20 obrázkami na 40 dieloch

Popis produktu

Kvalitné drevené pexeso Picture Memory Game od nemeckého výrobcu Eichhorn je vynikajúca hračka, ktorá poteší všetky deti už od 3 rokov. Na 40 drevených dielikoch z prvotriedneho bukového dreva sa nachádza 20 pestrofarebných obrázkov, s ktorými si chlapci aj dievčatá precvičia krátkodobú pamäť, priestorové videnie a jemnú motoriku. Vďaka prírodnému materiálu získajú deti originálny zážitok pre hre s pexesom, ktoré vytvorí v izbičke útulnú a príjemnú atmosféru. 

Drevené pexeso Eichhorn sa vyznačuje originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Pestré farby na dielikoch podnecujú v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, prichádzajú na nové nápady, učia sa, ako realizovať svoje predstavy. Po každej výhre naberajú zdravé sebavedomie, dokážu sa spoľahnúť na svoje vlastné schopnosti. 

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery balenia3*23*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,38 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.