Výrobca: Janod Kategória: Drevené kuchynky Kód: J06529
22,99
Množstvo:
Tovar skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Drevené ovocie a zelenina Picnik Chunky Fruits&Veg Janod je krásna drevená hračka vhodná pre deti od 2 do 4 rokov. Drevená sada obsahuje ovocie a zeleninu rozpolené na dve polovice, drevenú piknikovú podložku a nôž. Deti sa s ovocím a zeleninou môžu zahrať na piknik v prírode, výborne sa hodí k detskej kuchynke alebo obchodíku Janod alebo sa s nimi môžu hrať samostatne a naučiť sa tak ako vyzerajú rôzne druhy ovocia a zeleniny. Hranie sa s touto krásnou drevenou hračkou pomáha rozvíjať detskú predstavivosť a fantáziu, deti si môžu "krájať" ovocie a zeleninu a pripraviť tak, napríklad, raňajky svojim milovaným. Keďže sú jednotlivé časti magnetické, hračka rozvíja aj jemnú motoriku detí. Drevené piknikové ovocie pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb.

Všetky drevené hračky Janod majú vzdelávací charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa vývojom prvotriednych hračiek z dreva pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • súprava dreveného ovocia a zeleniny na piknik
  • 12 kusov
  • dá sa použiť aj ako magnetické puzzle
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, má certifikát FSC
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 2 do 4 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, hmatovej citlivosti
  • na učenie sa o ovocí, zelenine a farbách
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Technické parametre
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesign in France
Rozmery24*3,2*25 cm
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...