Drevené odrážadlo bežiaci zajac Running Rabbit Ride on Tender Leaf Toys s funkčným predným riadením od 18 mes

Popis produktu

Drevené odrážadlo Running Rabbit je nadčasová hračka, ktorá je vhodná pre všetky deti od 18 mesiacov. Špičkové odrážadlo v tvare bežiaceho zajačika navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf priamo vo Veľkej Británii. Nádherná kombinácia bielej a jemnej tyrkysovej farby, v kombinácii s pevnou a odolnou drevenou konštrukciou je tým najlepším darčekom pre každého malého pretekára, ktorý vydrží dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Funkčné predné riadenie umožňuje deťom ľahké manévrovanie a zatáčanie do zákrut, s odrážadlom zažijú veľa radostných chvíľ.

Štýlové odrážadlo s pravým britským dizajnom prebúdza v deťoch kreativitu, objavujú svoju vlastnú osobnosť a zároveň sa všestranne rozvíjajú. Dieťa jazdou na odrážadle z dreva zlepšuje jemnú motoriku, skúmaním jemného dreveného povrchu sa zvyšuje aj hmatová citlivosť. Vďaka drevenému odrážadlu sa posilňuje svalstvo na nohách a dieťa sa učí ako udržať rovnováhu tela, čím si v budúcnosti uľahčí jazdu na ozajstnom bicykli. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva je bezpečný pre každé dieťa a na výrobe odrážadla sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami.

Nadčasové odrážadlo Tender Leaf podporuje zdravú detskú zvedavosť, učia sa dívať na veci svojím vlastným, jedinečným spôsobom, vďaka motívu so zvieratkom sa v nich prebúdza hlboké spojenie s prírodou. Odrážadlo má sedadlo vo výške 28 cm a jeho rozmery sú 58*33*45 cm. Jeho nosnosť je 20 kg. Vďaka širokému rozostupu zadných koliesok je odrážadlo stabilné a dieťa sa cíti v bezpečí a pohodlne.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené odrážadlo prvotriednej kvality
  • funkčné ovládanie predných koliesok
  • tvar zajačika s uškami
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery58*33*45 cm
Celková výška45 cm
Rozmery balenia40*21*35 cm
Výška sedacej plochy28 cm
Celková dĺžka58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosť20 kg
Farbabiela
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...