Drevené odrážadlo Little Bikloon Janod Red&White od 12 mes

Popis produktu

Drevené odrážadlo Little Bikloon Red&White je krásna hračka z dreva vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Výška rúčky odrážadla je 38 cm, výška sedadla 23 cm a jeho celková dĺžka je 56 cm. Drevené trojkolkové odrážadlo pre deti má pekné červeno-biele farebné prevedenie, v zadnej časti má dve kolieska pre ľahšie udržanie rovnováhy dieťaťa. Retro štýl trojkolky je v súčasnosti veľmi atraktívny, neodolá mu žiadne dieťatko. Sedadlo odrážadla má malú opierku, čo znamená pohodlné a bezpečné sedenie detí. Masívna drevená konštrukcia z kvalitného dreva zabezpečí ochranu, ale aj radosť a veselosť pre každého chlapca alebo dievča pri jazde na odrážadle Janod. Je to nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo, pretože vo veľkej miere prispievajú k optimálnemu vývoju dieťaťa. Dieťa jazdou na odrážadle z dreva rozvíja jemnú detskú motoriku, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje aj hmatová citlivosť. Vďaka drevenej trojkolke sa posilňuje svalstvo na nohách a dieťa sa učí ako udržať rovnováhu tela, čím si uľahčí jazdu na bicykli v budúcnosti. Drevo na hračkách JANOD je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod produkuje kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevené odrážadlo – trojkolka s jemným povrchom
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • na povrchu hračky sú použité zdravotne neškodné farby a laky
 • vhodné pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • výška rúčky 38 cm; výška sedadla 23 cm; celková dĺžka 56 cm
 • v retro štýle a červeno-bielom farebnom prevedení
 • rozvíja detskú motoriku, posilňuje svalstvo na nohách
 • dieťa sa učí udržiavať rovnováhu
 • v praktickom balení
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • úžasný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery56*34*38 cm
Celková výška38 cm
Výška sedacej plochy23 cm
Celková dĺžka56 cm
Výška rúčky38 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.