Drevené mikádo Outdoor Eichhorn farebný bambus 41 paličiek 50 cm dlhé

Popis produktu

Drevené mikádo Outdoor od nemeckého výrobcu Eichhorn je vynikajúca hra, s ktorou sa zabavia všetky deti už od 3 rokov. Mikádo tvorí 41 farebných paličiek z bambusu, ktoré dosahujú dĺžku 50 cm a ich priemer je 6 mm. Paličky sú zabalené v praktickom obale, dajú sa ľahko prenášať, vezmete ich na výlet aj na dovolenku. Hra Mikádo by sa mala hrať na čo najrovnejšej ploche - na podlahe, dlažbe, betóne či trávniku. Princíp hry spočíva v položení všetkých paličiek na zem. Hráči sa snažia vyberať paličky zo zeme bez toho, aby sa dotkli iných paličiek, ktoré sa nesmú pohnúť. Dieťa si skúša svoju obratnosť a zručnosť, snaží sa získať viac paličiek ako súper. 

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, takže deti sa výborne zabavia s produktom najvyššej kvality. Jemný, starostlivo ošetrený povrch paličiek z bambusu poskytne deťom pri hre ten najlepší zážitok. Mikádo sa môžu zahrať so svojimi súrodencami, kamarátmi, ale aj rodičmi. Precvičia si jemnú motoriku, priestorové videnie a získavajú zdravé sebavedomie pri každej vyhratej hre. Pri manipulácii s drevenými paličkami si dieťa taktiež vytvára pozitívny vzťah k prírode.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia5*5*50 cm
Celková dĺžka50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,00 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.