Drevené lesné schody Forest Step Tender Leaf Toys s úložným priestorom na hračky

Popis produktu

Drevené lesné schody Forest Step sú nádherným doplnkom do detskej izbičky a potešia chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Originálne lesné schody navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf priamo vo Veľkej Británii. Drevené schody v jemnej béžovej a zelenej farbe sú vyrobené z prvotriedneho dreva, pričom obsahujú aj úložný priestor pod vrchným schodíkom, do ktorého si môžu deti ukryť obľúbené hračky. Detské schodíky zapadnú do každej detskej izbičky, ktorá vďaka nim bude vyzerať ešte útulnejšie. Je to nadčasový nábytok, ktorý poteší aj ďalšie generácie detí. Pevné schody sú ozdobené obrázkom vtáčika, ktorý vytvára originálne spojenie s prírodou.

Detské schody majú na bokoch úchopy, takže sa dá ľahko prenášať a pomôže deťom dosiahnuť na vyššie položené veci. Schody z dreva sa dajú kombinovať s ďalším nábytkom a doplnkami od Tender Leaf. Pevné a stabilné schodíky s pravým britským dizajnom majú jemné línie a hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva, bezpečného pre každé dieťa. Na ich výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Rozmery produktu sú 33*37*29 cm, pričom celková výška schodíkov je 29 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené schodíky s úložným priestorom
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery33*37*29 cm
Celková výška29 cm
Rozmery balenia42*37*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,3 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.