Drevené lehátko skladacie pre deti Outdoor Kids Sunchair Eichhorn s pásikavým poťahom s UV filtrom nosnosť 40 kg

Popis produktu

Drevené lehátko pre deti Outdoor Kids Sunchair od nemeckého výrobcu Eichhorn predstavuje skvelú voľbu do záhrady pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Nadčasové lehátko je vyrobené z prvotriedneho bukového dreva a zeleno-biely pásikavý poťah z kvalitného textilu má nosnosť až 40 kg. Polohovateľné lehátko sa dá ľahko prispôsobiť potrebám dieťaťa, takisto sa jednoducho skladá, nezaberá veľa miesta. Pevná drevená konštrukcia je veľmi stabilná, vydrží dlhé roky a poťah sa pýši UV filtrom, vďaka čomu si zachová svoje krásne farby aj po dlhom čase. 

Štýlové lehátko si obľúbi každé dieťa. Skladacie lehátko je veľmi pohodlné, deti na ňom vydržia dlho sedieť, dá sa nastaviť na 3 rôznych úrovniach pre maximálny komfort. Vaši najmenší ho využijú pri akejkoľvek príležitosti, pri oslavách a návštevách, opaľovaní, môžu sa na ňom vychutnať olovrant alebo sa hrať hry, prípadne sa dá vziať aj na výlety a dovolenky. Štýlové lehátko z dreva je zároveň skvelým ozdobným doplnkom do každej záhrady, pomáha deťom vytvárať si jedinečné puto s prírodou. Šírka sedadla je 30 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia102*7*45 cm
Výška sedacej plochy30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,00 kg
Nosnosť40 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.