Drevené lehátko pre deti Outdoor Kids Sunchair Eichhorn s pásikavým poťahom skladacie s UV filtrom nosnosť 40 kg

Popis produktu

Drevené lehátko pre deti Outdoor Kids Sunchair od nemeckého výrobcu Eichhorn predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré rady trávia čas v záhrade so svojimi blízkymi. Nadčasové lehátko je vyrobené z prvotriedneho bukového dreva a zeleno-biely pásikavý poťah z kvalitného textilu má nosnosť až 40 kg. Lehátko sa dá veľmi ľahko poskladať, nezaberá veľa miesta. Pevná drevená konštrukcia je veľmi stabilná, vydrží dlhé roky a poťah sa pýši UV filtrom, vďaka čomu si zachová svoje krásne farby aj po dlhom čase. 

Nemecká kvalita a originálny dizajn lehátka poteší chlapcov aj dievčatá. Skladacie lehátko je veľmi pohodlné, deti na ňom vydržia dlho sedieť, dá sa nastaviť na 3 rôznych úrovniach pre maximálny komfort. Vaši najmenší ho využijú pri akejkoľvek príležitosti, pri oslavách a návštevách, opaľovaní, môžu sa na ňom vychutnať olovrant alebo sa hrať hry. Štýlové lehátko z dreva je zároveň výborným ozdobným doplnkom do každej záhrady, pomáha deťom vytvárať si jedinečné puto s prírodou. Šírka sedadla je 30 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia101*4*43 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,05 kg
Nosnosť40 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.