Drevená kvetinka v kvetináči Blossom Flowerpot Tender Leaf Toys rozoberateľná s motýľom a nožničkami

Popis produktu

Drevená kvetinka v kvetináči je špičková drevená skladačka pre všetky deti od 3 rokov. Originálna 15-dielna drevená sada sa pýši dreveným kvetináčom, do ktorého sa dá posadiť ružová kvetinka, ktorá sa dá po poskladaní kedykoľvek rozobrať aj vďaka kvalitným dreveným nožničkám v tvare modrého vtáčika. Súčasťou sady je aj nádherný motýľ, ktorého dieťa posadí na kvetinku. Štýlová drevená skladačka preverí zručnosť a šikovnosť malých záhradkárov, ktorý sa môžu tešiť na hodiny plné skvelej zábavy. Stavebnicu kvetiny navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na drevenej sade podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená kvetina s doplnkami vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zahrajú hry na záhradkárov, posadia si vlastný kvet, o ktorý sa môžu starať. Stavebnica je produktom najvyššej kvality, hrou s drevenými doplnkami si deti zlepšujú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Táto súprava očarí nielen deti, ale aj dospelých, skrášli detskú izbičku a vytvorí útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená stavebnica kvet
  • 15-dielna súprava s nožničkami a motýľom
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery11*10*18 cm
Celková výška18 cm
Rozmery balenia12*8*17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle15
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.