Drevené kŕmidlo pre veveričku Outdoor Feeding Squirell House Eichhorn 'poskladaj a vymaľuj' s farbičkami od 6 rokov

Popis produktu

Drevené kŕmidlo pre veveričku Outdoor Feeding Squirell House od nemeckého výrobcu Eichhorn je nádherná kreatívna hračka, ktorá je ako stvorená pre všetkých chlapcov a dievčatá od 6 rokov. Nadčasové kŕmidlo je vyrobené z prvotriedneho lipového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. V tvorivej sade "Poskladaj a vymaľuj" nájdu chlapci a dievčatá štetec a 6 farieb, s ktorými vymaľujú kŕmidlo presne podľa svojej fantázie. Rozhodnú sa, aká farba je najvhodnejšia pre strechu, na bočné strany môžu namaľovať veveričku, všetko záleží len na ich šikovnosti. Pri stavaní kŕmidla si rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť, zabavia sa s ním na dlhé hodiny. 

Po poskladaní získajú krásne krmítko s rozmermi 17*18*15 cm, do ktorého môžu nasypať oriešky a iné pochúťky pre veveričky. Kŕmidlo sa dá klasicky zavesiť na stenu alebo na strom, v zadnej časti má otvor pre úchyt. Stavebnica kŕmidla má priaznivý vplyv na vývin dieťaťa, zvyšuje aktivitu jeho mozgu, formuje jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Vyznačuje sa originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, získavajú cit pre estetiku a vytvárajú si pozitívny vzťah k prírode. Kŕmia veveričky, pozorujú ich zvyky a učia sa rozpoznávať jednotlivé druhy.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • Poskladaj a vymaľuj - kŕmidlo pre veveričky
  • sada 6 farieb a štetec
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 6 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodNemecko
Rozmery17*18*15 cm
Rozmery balenia7*29*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.