Drevené kŕmidlo pre vtáčikov Outdoor Feeding House Eichhorn Poskladaj a vymaľuj - so štetcom a farbami od 6 rokov

Popis produktu

Drevené kŕmidlo pre vtáčikov Outdoor Feeding House od nemeckého výrobcu Eichhorn je špičková hračka, ktorá poteší všetky šikovné deti už od 6 rokov. Nadčasové kŕmidlo je vyrobené z kvalitného lipového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. V tvorivej sade Poskladaj a vymaľuj nájdu chlapci a dievčatá štetec a 6 farieb, s ktorými ľahko vymaľujú kŕmidlo presne podľa svojich predstáv. Rozhodnú sa, aká farba je najvhodnejšia pre strechu, na bočné strany môžu namaľovať vtáčikov, všetko záleží len na ich fantázii a šikovnosti. Pri práci s kŕmidlom si rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť, zabavia sa s ním na dlhé hodiny. 

Po poskladaní získajú krásne krmítko s rozmermi 14*14*24 cm, do ktorého môžu nasypať vtáčí zob. Kŕmidlo sa dá klasicky zavesiť na stenu alebo na strom na šnúrke. Stavebnica kŕmidla má priaznivý vplyv na vývin dieťaťa, zvyšuje aktivitu jeho mozgu, formuje jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Vyznačuje sa originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, získavajú cit pre estetiku a vytvárajú si pozitívny vzťah k prírode. Kŕmia vtáčikov, pozorujú ich zvyky a učia sa rozpoznávať jednotlivé druhy.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • Poskladaj a vymaľuj - kŕmidlo pre vtákov
  • sada 6 farieb a štetec
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 6 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodNemecko
Rozmery14*14*24 cm
Rozmery balenia7*30*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,72 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.