Drevené korálky na navliekanie Princezná Janod v dóze 250 korálikov od 5 rokov

Popis produktu

Sada drevených korálikov na navliekanie Princezná v dóze v tvare srdiečka je pekná hračka z dreva vhodná pre dievčatá od 5 do10 rokov. Hračka drevené koráliky s úžasným francúzskym dizajnom v jemných farbách a koráliky z dreva v rôznych tvarov je ako stvorená pre výrobu vlastných originálnych šperkov. Sada drevených korálikov v krabičke v tvare srdiečka obsahuje 250 drevených korálikov, ihlu a farebné šnúrky na navliekanie. Drevená navliekačka je ideálne pre všetky kreatívne deti, ktoré sa nielen rady hrajú, ale aj vytvárajú a vymýšľajú nové veci.Tejto zaujímavej hračke neodolá žiadna malá parádnica, pretože pomocou nej môže vytvárať rôzne náhrdelníky a zabaví sa s ňou na dlhý čas.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo.  Všetky hračky francúzskej firmy Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu rozvoju dieťaťa. Prostredníctvom drevených korálikov sa rozvíja jemná motorika, deti sa učia pomenovávať farby. Je to hra na rozvoj koncentrácie, predstavivosti, koordinácie oko-ruka, s krásnym náhrdelníkom na konci. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, koordinácia, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Navliekačka pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb, v krásnej a praktickej dóze, aby boli všetky koráliky pokope.

Hračky a doplnky  Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. V ponuke tejto francúzskej značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov.Drevo na hračkách je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne drevené hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Drevo je na hračkách Janod ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Vlastnosti          

  • sada 250 drevených korálikov v dóze v tvare srdiečka
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 5 do 10 rokov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, kreativity, koordinácie oko-ruka
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery23*5*20
Rozmery balenia23*5*19 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,35 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.