Drevené koráliky vo vedierku Wooden Beads in Bucket Eichhorn s doplnkami 800 dielov od 4 rokov

Popis produktu

Drevené koráliky vo vedierku Wooden Beads od nemeckého výrobcu Eichhorn je skvelý darček pre všetky šikovné deti od 4 rokov, ktoré rady skladajú a vyrábajú nové veci. Vynikajúca 800-dielna sada obsahuje šnúrky a pestrofarebné koráliky, s ktorými si deti otestujú svoje zručnosti a schopnosti pri výrobe vlastných originálnych šperkov. Drevené koráliky sú vyrobené z prvotriedneho dreva, prinesú deťom originálne spojenie s prírodou. Sýte farby na korálikoch povzbudzujú detskú fantáziu a predstavivosť, získavajú cit pre dizajn a estetiku.

Kreatívna sada prichádza v priehľadnom vedierku s rukoväťou, dá sa ľahko prenášať a detičky sa naučia po každej hre upratať nepoužité koráliky na miesto. Deti sa zahrajú na návrhárov šperkov, naučia sa vyrábať vlastné módne doplnky, náramky, náhrdelníky a svojimi vlastnoručne vyrobenými šperkami potešia aj svojich blízkych. Hravým spôsobom si zlepšujú jemnú motoriku, sústredenosť a neustále objavujú nové možnosti pri výrobe šperkov. Kreatívna sada je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia10*10*8 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,19 kg
Note800 pcs.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.