Drevené koráliky Kvetina Wooden Bead Eichhorn ružový s doplnkami 275 dielov od 4 rokov

Popis produktu

Nádherná kreatívna sada na navliekanie drevených korálikov Kvetina od nemeckého výrobcu Eichhorn poteší všetky šikovné deti a najmä dievčatká už od 4 rokov. Bohatá 275-dielna sada obsahuje šnúrky, ukončenia a ružové koráliky v rôznych odtieňoch, s ktorými si deti otestujú svoje zručnosti a schopnosti pri výrobe vlastných originálnych šperkov. Drevené koráliky sú vyrobené z prvotriedneho dreva, prinesú deťom originálne spojenie s prírodou.

Nežné farby na korálikoch povzbudzujú detskú fantáziu a predstavivosť, získavajú cit pre dizajn a estetiku. Kreatívna sada prichádza v praktickom boxe s viacerými priehradkami, takže si deti môžu drobné doplnky roztriediť a umiestniť podľa toho, ako im to najlepšie vyhovuje. Štýlový box je vyhotovený v tvare kvetinky, uľahčuje manipuláciu s korálikmi. Malé dievčatká sa zahrajú na princezné, vyrábajú si vlastné náramky, náhrdelníky, potešia nimi svojich blízkych. Hravým spôsobom si zlepšujú jemnú motoriku, sústredenosť a neustále objavujú nové možnosti pri výrobe šperkov. Rozmery boxu sú 25*25*4 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 4 rokov
PôvodNemecko
Rozmery4*25*25 cm
Rozmery balenia4*25*25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,20 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.