Drevené koráliky na navliekanie Wooden Bead Set in Bucket Eichhorn rôznych farieb a tvarov, so šnúrkou a ukončením cca 360 dielov od 4 rokov

Popis produktu

Perfektná kreatívna sada na navliekanie drevených korálikov Wooden Bead Set od nemeckého výrobcu Eichhorn poteší všetky šikovné deti už od 4 rokov. Bohatá 360-dielna sada obsahuje šnúrky, ukončenia a drevené koráliky rôznych tvarov a farieb, s ktorými si deti otestujú svoje zručnosti a schopnosti pri výrobe vlastných originálnych šperkov. Drevené koráliky sú vyrobené z prvotriedneho dreva, prinesú deťom originálne spojenie s prírodou. Pestré farby na korálikoch povzbudzujú detskú fantáziu a predstavivosť, získavajú cit pre dizajn a estetiku. Kreatívna sada prichádza v praktickom priehľadnom kýbliku s rukoväťou, takže sa dá ľahko prenášať.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia10*10*14 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,39 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.