Drevené kolky Janod 7 kusov od 5 rokov

Popis produktu

Janod drevené kolky tvoria peknú drevenú súpravu pre deti, ktorá je vhodná na hranie od 5 rokov. Drevené kolky majú peknú prírodnú farbu dreva. Spolu je v balení 7 kolkov a 2 drevené gule, ktoré slúžia na ich zrážanie. Deti sa s touto drevenou súpravou kolkov zabavia na dlhý čas, keďže má naozaj realistické prevedenie. Pri hre s kolkami sa rozvíja nielen detská motorika, ale aj istý zmysel pre spoluprácu a tímovú hru. Tým, že deti zrážajú kolky, objavujú ako veci fungujú, objavujú zákony fyziky rozvíja sa ich myslenie. Set drevených kolkov pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám po sebe, je vyrobená z kvalitného a odolného dreva.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevená hračka Janod nadčasová, bude atraktívna a zaujímavá aj po niekoľkých rokoch. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Spoločnosť Janod produkuje kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • 7 drevených kolkov s guľami
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodné pre deti od 5 rokov
  • výška jednej kolky 24 cm
  • v prírodnej hnedej farbe
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíjajú detskú motoriku, zmysel pre spoluprácu a tímovú hru
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • krásny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery15*15*24 cm
Celková výška24 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.