Drevené kolky Champions Soccer Skittles Janod s futbalistami

Popis produktu

Súprava na detský bowling Champions Soccer Skittles s futbalistami od francúzskej spoločnosti Janod je krásna drevená hračka pre chlapcov od 3 do 6 rokov. Sada obsahuje 6 krásnych farebných detských kolkov, 2 gule a praktickú tašku na prenášanie. Kuželky sú v prevedení futbalistov vo veselých farebných dresoch, a tak je táto obľúbená detská hra ešte viac zaujímavejšia. Dve drevené gule majú priemer 5 cm a dieťatko ich ľahko uchopí. So súpravou sa zahrá jedno a viac detí od 3 rokov. Rozmer 1 kuželky je 6,5*2,4*13 cm a rozmery balenia sú 24,5x15x23,5 cm. Originálne drevené kolky s motívom futbalistov sú skvelým darčekom pre deti. So športovou sadou kolkov Champions Soccer Skittles si deti užijú veľa zábavy.

Praktickým doplnkom športovej sady je taška na uskladnenie  a prenášanie kolkov. Taška je v bielom prevedení s potlačou futbalových šampiónov. Prenášanie bowlingovej športovej súpravy uľahčuje praktické ucho, a tak si detský bowling môže dieťatko jednoducho prevesiť cez rameno a zobrať so sebou kdekoľvek. Kolky (alebo kuželky či bowling) sú mimoriadne zábavnou hrou, ktorá sa dá hrať aj vnútri aj vonku. Jediné, čo ku hre treba, je rovná a aspoň trochu pevná plocha. Hra kolky precvičuje u detí odhad vzdialeností, koordináciu pohybov a presnosť, podporuje súťaživosť a pohybové aktivity detí. Môžu sa hrať sólo, v tímoch, na body, alebo len tak bez pravidiel - pre radosť z hry. Športová súprava 6 veselých kolkov a 2 gúľ poteší deti nielen doma, ale aj na letnej dovolenke. 

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá prináša deťom prvotriedne hračky z dreva. Výrobky francúzskej značky Janod neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou sa budú hrať aj ďalšie generácie. Víziou značky Janod je používanie dreva s certifikátom FSC, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Hračky sú vyrábané na základe prísnych bezpečnostných opatrení, aby boli zdravotne neškodné a bezpečné. 

Vlastnosti           

 • súprava na detský bowling – drevené kolky v tvare futbalových šampiónov
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • na povrchu hračky sú použité zdravotne neškodné farby a laky
 • vhodný pre deti od 3 do 6 rokov
 • rozmery kuželky 6,5*2,4*13 cm
 • praktická taška na prenášanie s veselou potlačou
 • v peknom farebnom prevedení
 • rozvíja detskú motoriku, podporuje pohybové aktivity
 • váha balenia 0,41 kg
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy
 • úžasný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery6*2*13 cm
Rozmery balenia15*6*17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,32 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.