Drevené koľajnice Story Set Janod so železničným priecestím

Popis produktu

Janod  drevené koľajnice so železničným priecestím Story Set kompatibilné so všetkými vláčikmi a koľajnicami zo série drevených hračiek Story Set, vďaka ktorým si dieťa môže  vybudovať vlastné malé mestečko s poriadnou železničnou traťou. Železničné závory v žiarivých farbách sú atraktívnym doplnkom všetkých detských vlakových dráh. Drevené závory na železničnom priecestí sa dajú ručne dvíhať. Železničné priecestie so závorami pripojíte k akejkoľvek vláčikovej dráhe Story set pomocou koľajnice, ktorá je jeho súčasťou, a tak si deti môžu doplniť ktorúkoľvek z vlakových dráh Story Set. Dieťa si pri hre s vláčikmi osvojuje princípy dopravných pravidiel.

Drevená hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Povrchová úprava drevených hračiek Janod je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Krásne farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Drevené koľajnice so železničným priecestím Story Set je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Hračka z dreva poskytne vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíja fantáziu a manuálne zručnosti detí.

Francúzska spoločnosť Janod je známa pestrou ponukou prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou sa budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky značky Janod neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy.

Vlastnosti

  • železničné priecestie s koľajnicami
  • kvalitne opracovaný drevený materiál
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
  • rozmery: 12,7*11*4,8
  • vhodná pre deti od 36 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • čistenie vlhkou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12,7*11*4,8 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.