Drevené kocky Sophie The Giraffe Janod farebné 36 ks od 24 mes

Popis produktu

Janod drevené farebné kocky Sophie The Giraffe tvoria peknú drevenú súpravu 36 kociek, ktorá je vhodná pre deti od 2 do 6 rokov. Drevené kocky majú rôzne pestré farby, ktoré zaujmú každé dieťa. Dieťa z nich môže poskladať si rôzne výtvory, poukladať v rôznych farebných kombináciách. Z hnedých kociek sa dá poskladať stavebnica s obrázkom žirafy. Dieťa môže skúmať a testovať, čo sa k sebe hodí a čo nie a rozvíjať svoju tvorivosť, ale aj logické myslenie. Súprava drevených kociek pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám po sebe, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne bezpečných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevená hračka Janod nadčasová, bude sa s ňou hrať niekoľko generácií, páči sa chlapcom aj dievčatám. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je spoločnosť inšpirovaná francúzskym dizajnom, známa rozmanitou ponukou kvalitných drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevená súprava farebných kociek s jemným povrchom
  • 36 kociek
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 2 do 6 rokov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja detskú tvorivosť, inteligenciu, logické myslenie
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery17*12*17 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.