Drevené kocky život v dome Dream house Blocks Tender Leaf Toys s detailne maľovanými obrázkami 12 dielov od 18 mes

Popis produktu

Drevené kocky Dream House je krásna sada kociek pre všetky deti už od 18 mesiacov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Drevené kocky s motívom život v dome obsahujú 12 dielov, ktoré sú ozdobené detailne maľovanými obrázkami, z ktorých si deti budú skladať krásnu stavbu, v ktorej budú pozorovať život jej obyvateľov. Vďaka kvalitným kockám si deti vyskúšajú svoju zručnosť a šikovnosť, zahrajú sa na stavebníkov, pričom si budú rozvíjať jemnú motoriku, zmysel pre rovnováhu a koordináciu ruka-oko

Drevené kocky sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Stavebnica Dom očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre útulnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené kocky Život v dome
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery13*17*5 cm
Rozmery balenia16*5*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle12
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.