Drevené kocky Nursery je skvelá voľba pre všetky deti už od 18 mesiacov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Drevené kocky s motívom lesnej škôlky obsahujú 12 dielov, ktoré sú ozdobené maľovanými obrázkami, z ktorých si deti budú skladať nádherné stavby. Vďaka kvalitným kockám v plátenom vrecúšku si deti vyskúšajú svoju zručnosť a šikovnosť, rozvíjajú si jemnú motoriku, zmysel pre rovnováhu a koordináciu ruka-oko.
Drevené kocky sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Stavebnica Lesná škôlka očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj skúsení remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre útulnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.
Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

| Vek | Od 18 mesiacov |
| Pôvod | Vyrobené vo Veľkej Británií |
| Rozmery | 25*18*3 cm |
| Celková výška | 25 cm |
| Rozmery balenia | 14*4*21 cm |
| So zvukom | Áno |
| Balenie | Áno |
| Dieliky puzzle | 12 |
| Farba | zelená |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...