Drevené kocky na záhrade Garden Blocks Tender Leaf Toys s maľovanými obrázkami 24 dielov od 18 mes

Popis produktu

Drevené kocky na záhrade Garden Blocks je výborný darček pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré milujú skladanie stavebníc. Kreatívna sada obsahuje sadu 24 kociek s maľovanými obrázkami, vďaka ktorým si dieťa bude môcť vystavať rôzne stavby a tvary. Jednotlivé kocky sú rozličných tvarov, farieb a veľkostí, malí nezbedníci budú mať radosť pri stavaní stavebníc, pričom si vyskúšajú svoju zručnosť a šikovnosť. Záhradná drevená stavebnica prichádza z dielne Tender Leaf Toys, ktorých hračky navrhujú dizajnéri priamo vo Veľkej Británii

Sýte farby a pravý britský dizajn na drevených kockách podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Kocky vydržia vašim najmenším dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti môžu súťažiť o najkrajšiu stavbu, pričom si ju nezabudnú ozdobiť figúrkou lienky, vtáčika alebo slimáčika. Drevené kocky sú produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si deti zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. Originálny dizajn kociek s umeleckými ilustráciami očarí nielen deti, ale aj dospelých.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné dieliky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, pričom skúmajú nové tvary, učia sa rozoznávať farby prirodzenou a hravou formou.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené kocky na záhrade
  • 24 kociek s obrázkami
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery12*3*4 cm
Celková výška12 cm
Rozmery balenia28*14*4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle24
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.