Drevené kocky Natural Wooden Blocks Eichhorn v prírodnom spracovaní 100 kusov veľkosť 25 mm od 12 mes

Popis produktu

Drevené kocky Natural Wooden Blocks od nemeckého výrobcu Eichhorn je špičková súprava 100 kociek s veľkosťou 2,5 cm, ktoré zabavia každé dieťa už od 12 mesiacov. Veľké množstvo kociek v prírodnom spracovaní ponúkne chlapcom a dievčatám veľa nových nápadov pri veľkých stavbách a takisto jedinečné spojenie s prírodou. Pri hre si precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Kocky sú vyrobené z najkvalitnejšieho bukového dreva, takže vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí. Prichádzajú v praktickom boxe so šnúrkou, takže sa dajú ľahko uskladniť a prenášať.

Nemecký dizajn a najvyššia kvalita drevených kociek podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti, formujú ich osobnosť a individualitu. Zahrajú sa s nimi aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti. Hra s kockami Eichhorn pomáha deťom zlepšovať technickú predstavivosť, učia sa rozlišovať nové tvary. Klasické kocky v rôznych tvaroch umožňujú deťom objavovať každý deň nové herné možnosti. Taktiež si rozvíjajú estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, získavajú zdravé sebavedomie po každej dokončenej stavbe. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva zaručuje deťom pri hre bezpečnosť. Súprava kociek je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • sada 100 prírodných kociek
  • nemecký dizajn a kvalita
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecký výrobca Eichhorn
  • vhodný od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery balenia14*25*27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,70 kg
Note100% FSC recycled
Veľkosť kocky25 mm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.