Drevené kocky Lesné zvieratká Zigolos Janod v krabičke 6 kusov

Popis produktu

Janod drevené rozprávkové kocky Lesné zvieratká je pekná sada 6 drevených kociek s motívom lesných zvieratiek v drevenej krabičke. Drevená stavebnica od francúzskej firmy Janod je vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Skladaním kociek deti spoznávajú 6 zvieratiek: líšku, medveďa, soba, sovu, medvedíka čistotného a zajaca. Detské drevené kocky sa dajú poskladať rôznym spôsobom, dá sa z nich vytvoriť 6 obrázkov lesných zvieratiek s rozmermi 11*15 cm alebo si deti môžu stavať obľúbenú vežu z kociek.  Táto detská hračka rozvíja jemnú motoriku detí, tiež logické myslenie, postreh a fantáziu.

Deti sa pri hre s drevenými kockami učia spoznávať lesné zvieratká, farby a tvary. Rozprávaním krátkych príbehov sa rozvíjajú vyjadrovacie schopnosti detí. Súprava drevených kociek s lesnými zvieratkami v drevenej krabičke je nadčasová hračka v krásnych farbách, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Detské kocky Janod sa vďaka svojmu jedinečnému francúzskemu dizajnu, kvalitným materiálom, jedinečnému prevedeniu a nekonečným možnostiam na zábavu stanú obľúbenou hračkou všetkých detí.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý vzdelávací význam, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, rozvíja sa aj logické myslenie a fantázia.  Detské drevené rozprávkové kocky sú dodávané v krabičke z dreva, a tak si dieťa môže zobrať túto peknú hračku kdekoľvek so sebou.

Francúzska spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • detské rozprávkové kocky lesné zvieratká
  •  6 kusov
  • 1 kocka má veľkosť 4,5 cm
  • dá sa z nich poskladať 6 rôznych obrázkov s lesnými zvieratkami
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, hmatovej citlivosti, logického myslenia
  • v praktickom balení
  • spĺňajú najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery11*15 cm
Rozmery balenia13*5*18 cm
Hmotnosť0,47 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.