Drevené kocky Knight Building Blocks Eichhorn rytiersky hrad 29 kusov veľkosť 30 mm od 12 mes

Popis produktu

Drevené kocky Knight Building Blocks od nemeckého výrobcu Eichhorn sú perfektným darčekom pre všetky deti od 12 mesiacov. Nadčasová sada obsahuje 29 farebných kociek s veľkosťou 3 cm, vďaka ktorým si dieťa dokáže postaviť svoj vlastný rytiersky hrad. Pri výstavbe si precvičí jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Nádherné kocky v pestrých farbách s fantasy motívom ozdobia každú izbičku. Deti sa zahrajú na hru na stredovekých rytierov a zažijú množstvo krásnych zážitkov. Kocky z prvotriedneho bukového dreva vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí.

Nemecký dizajn a vysoká kvalita drevených kociek podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti, formujú ich osobnosť a individualitu. Zahrajú sa s nimi aj viaceré deti, súrodenci aj kamaráti. Hra s kockami Eichhorn vytvára pri hre veselú atmosféru, deti si zlepšujú aj technickú predstavivosť, učia sa rozlišovať nové farby a tvary, rozoznávajú nové povrchy. Moderné kocky s rôznymi tvarmi umožňujú deťom objavovať každý deň nové herné možnosti. Zároveň si rozvíjajú estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie po každej dokončenej stavbe. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Súprava kociek je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • sada 29 drevených kociek na výstavbu hradu
  • fantasy motív
  • nemecký dizajn a kvalita
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecký výrobca Eichhorn
  • vhodný od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery balenia4*23*17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,66 kg
Note100% FSC recycled
Veľkosť kocky30 mm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.